The Chronicles Of Narnia Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Chronicles Of Narnia Fan Club Hoşgeldin Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://narniafan.yetkin-forum.com/u21
Son Ziyaretiniz:

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Narnia'nın Yaratılışı ve Coğrafyası
Oyuncuların Yorumları (: I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 7:35 pm tarafından Yüce Kral Peter

» Kitaplardan Replikler
Oyuncuların Yorumları (: I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 7:33 pm tarafından Yüce Kral Peter

» Eustace Scrubb
Oyuncuların Yorumları (: I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 5:35 am tarafından Yüce Kral Peter

» Narnia Günlükleri 7 / Son Savaş
Oyuncuların Yorumları (: I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 5:33 am tarafından Yüce Kral Peter

» Narnia Günlükleri 6 / Gümüş Sandalye
Oyuncuların Yorumları (: I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 5:32 am tarafından Yüce Kral Peter

» Narnia Günlükleri 5 / Şafak Yıldızı'nın Yolculuğu
Oyuncuların Yorumları (: I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 5:30 am tarafından Yüce Kral Peter

» Narnia Günlükleri 3 / At ve Çocuk
Oyuncuların Yorumları (: I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 5:27 am tarafından Yüce Kral Peter

» Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan
Oyuncuların Yorumları (: I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 5:19 am tarafından Yüce Kral Peter

» Narnia Günlükleri 1 / Büyücünün Yeğeni
Oyuncuların Yorumları (: I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 5:14 am tarafından Yüce Kral Peter

En iyi yollayıcılar
Alptraum
Oyuncuların Yorumları (: I_vote_lcapOyuncuların Yorumları (: I_voting_barOyuncuların Yorumları (: I_vote_rcap 
ForeverFour
Oyuncuların Yorumları (: I_vote_lcapOyuncuların Yorumları (: I_voting_barOyuncuların Yorumları (: I_vote_rcap 
wizzl'e'ylul
Schrei
FadeToBlack
*Buket-Da-SiLva !
willia[m]erve :)
Yüce Kral Peter
irahaLbiq
Da SiLva (:

Oyuncuların Yorumları (:

3 posters
YazarMesaj
ForeverFour

Oyuncuların Yorumları (: Idd8g1
ForeverFour

Oyuncuların Yorumları (: Empty
MesajKonu: Oyuncuların Yorumları (:   Oyuncuların Yorumları (: I_icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 7:41 pm

Peter Pevensie
Pevensie kardeşlerin en büyüğü Peter Pevensie. Rolün William Moseley´e verilmesi uygun görüldü. Narnia´daki maceraları sırasında Peter´ın geçirdiği dönüşümden etkilendiğini belirten William Moseley, portresini çizdiği karakterle ilgili olarak şu yorumu yapıyor:
"Peter o esrarengiz dolaba ilk girdiğinde henüz çocuktur. Narnia´ya girdiği andan itibaren değişim süreci hızlanır. Öykü sonlandığında Peter artık olgunlaşmış bir erkektir. Filmin çekim süresi içinde aynı deneyimi ben de yaşadım, olgunlaştığımı hissettim. Peter gibi ben de kendi ailemin en büyük oğluyum. Aynı onun gibi ben de neyin doğru, neyin yanlış olduğu konusunda kafa yordum. Bu dört rolde oynayan her oyuncunun seçilişinde belirli bir neden/gerekçe vardı. Canlandırdığımız karakterlere benziyorduk. Çekimler sırasında bunun büyük faydasını gördük."

Susan Pevensie
Anna Popplewell, filmde portresini çizdiği Susan Pevensie karakterini şu sözlerle yorumluyor: "Filmdeki her karakterin kendine özgü bir yolculuğu vardır. Susan´ınki de diğerlerinden farklı değildir. Peter gibi o da küçük kardeşlerini koruyup gözetme zorunluluğu hisseder. Bu kadar büyük sorumluluk alınca hızla olgunlaştığını görürüz. Narnia´ya ilk geldiğinde yeteri kadar olgunlaşmış olduğunu düşünmektedir. Oradaki maceralar sırasında değişik fikirlere açık olmayı öğrenir. Sonuçta yaşadığı değişim olumlu yöndedir. Olgunlaştığını düşünmenin yeterli olmadığını, çocuk olmaktan korkmaması gerektiğini öğrenir. Bu yolculuk onu her açıdan değiştirecektir."

Edmund Pevensie
"Aslan, Cadı ve Dolap"ı ilk olarak 8 yaşındayken okuduğunu belirten küçük aktör Skandar Keynes, bu karakterle ilgili gözlemlerini şu sözlerle dile getiriyor:
"Kitabı okuduğumde en çok Edmund´u beğenmiştim. Portresini çizdiğim bu karakterin diğerlerini ezip geçtiğini düşünüyorum. Bence en iyi karakter Edmund´dur. Ayrıca bana da çok benziyor. Tıpkı benim gibi o da ailenin zorba ruhlu çocuğudur. Kolayca baştan çıkmak gibi bir eğilimi vardır. Küçük kız kardeşi Lucy ile sürekli dalga geçer. Ancak sonuçta Narnia onu da değiştirir ve daha iyi bir çocuk yapar. Radikal bir değişimden geçerek ailesini takdir etmeye başlar."

Lucy Pevensie
Lucy Pevensie rolünde kamera karşısına geçen 10 yaşındaki küçük oyuncu Georgie Henley, portresini çizdiği bu karakterin özelliklerini şu sözlerle tanımlıyor: "Lucy birçok açıdan bana benziyordu. Bu yüzden o karaktere bürünmek benim için zor olmadı. Lucy ailenin en küçüğüdür. Öykünün başlangıcında hiç kimse onun fikirlerini ciddiye almaz. Dolabı açtığı zaman kendisini yepyeni bir dünyada bulur. Karşısına çıkan Narnia ülkesi, Lucy´nin duygularının belirli bir anlam kazandığı yer olduğu için orada bulunmaktan mutludur."

Alıntı
http://narniafan.eniyiforum.org
wizzl'e'ylul
Mod
Mod
wizzl'e'ylul

MesajKonu: Geri: Oyuncuların Yorumları (:   Oyuncuların Yorumları (: I_icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 7:10 pm

Sağol canım

En son wizzl'e'ylul tarafından Cuma Ağus. 28, 2009 7:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Alptraum

Alptraum

MesajKonu: Geri: Oyuncuların Yorumları (:   Oyuncuların Yorumları (: I_icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 7:39 pm

Sağ ol kuzu (=
ForeverFour

ForeverFour

MesajKonu: Geri: Oyuncuların Yorumları (:   Oyuncuların Yorumları (: I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 8:13 pm

Bir şey değil.(:

Oyuncuların Yorumları (:
1 sayfadaki 1 sayfası