The Chronicles Of Narnia Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Chronicles Of Narnia Fan Club Hoşgeldin Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://narniafan.yetkin-forum.com/u21
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Narnia'nın Yaratılışı ve Coğrafyası
Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 7:35 pm tarafından Yüce Kral Peter

» Kitaplardan Replikler
Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 7:33 pm tarafından Yüce Kral Peter

» Eustace Scrubb
Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 5:35 am tarafından Yüce Kral Peter

» Narnia Günlükleri 7 / Son Savaş
Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 5:33 am tarafından Yüce Kral Peter

» Narnia Günlükleri 6 / Gümüş Sandalye
Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 5:32 am tarafından Yüce Kral Peter

» Narnia Günlükleri 5 / Şafak Yıldızı'nın Yolculuğu
Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 5:30 am tarafından Yüce Kral Peter

» Narnia Günlükleri 3 / At ve Çocuk
Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 5:27 am tarafından Yüce Kral Peter

» Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan
Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 5:19 am tarafından Yüce Kral Peter

» Narnia Günlükleri 1 / Büyücünün Yeğeni
Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 5:14 am tarafından Yüce Kral Peter

En iyi yollayıcılar
Alptraum
Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_vote_lcapNarnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_voting_barNarnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_vote_rcap 
ForeverFour
Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_vote_lcapNarnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_voting_barNarnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_vote_rcap 
wizzl'e'ylul
Schrei
FadeToBlack
*Buket-Da-SiLva !
willia[m]erve :)
Yüce Kral Peter
irahaLbiq
Da SiLva (:

Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan

3 posters
YazarMesaj
Alptraum

Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan Idd8g1
Alptraum

Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan Empty
MesajKonu: Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan   Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 7:45 pm

Kötü bir hükümdarım emrinde...
halkının tarihini unuttuğu bir ülke: Narnia

Lucy,Edmund, Susan ve Peter istasyondaki kendilerini okullarına götürecek trenleri beklerken, büyünün etkisini yine üzerlerinde hissederler. Narnia tahtının yeni varisi çaresizlik içinde yardma ihtiyaç. duymaktadır.
http://narniafan.eniyiforum.org
ForeverFour

Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan Idd8g1
ForeverFour

MesajKonu: Geri: Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan   Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 9:33 pm

Kapak:
Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan 9789759910488
http://narniafan.eniyiforum.org
Yüce Kral Peter
Taze Üye
Taze Üye
Yüce Kral Peter

MesajKonu: Geri: Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan   Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 5:19 am

Şu an bu kitabı 2. kez okuyorum. Şafak Yıldızı'nın Yolculuğu'nun sinemasına kadar bitirmeyi planlıyorum. Şöyle geçmişe bakıyorum da ben bu kitabı almak için ne eziyetler çekmiştim. Baştan aşağı sırılsıklam olduğumu ve ağır yağmur sebebiyle otostop çektiğimi hatırlarım. Kitap ıslanmasın diye de koynuma sokmuştum. Eve geldiğim an annemden gizlemeye çalışsam da başaramadım ama değdi bütün bu yaptıklarıma. Çünkü ilk kitabın yerini tutmasa da çok güzeldi. Alıp okuduğuma da asla pişman olmadım. Yaşlanınca bile defalarca okurum...
http://sihirligunlukler.yetkinforum.com/

Narnia Günükleri 4/ Prens Kaspiyan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Narnia Günlükleri 3 / At ve Çocuk
» Narnia Günlükleri 6 / Gümüş Sandalye
» Narnia Günlükleri 7 / Son Savaş
» Cannes'dan Narnia fotoğrafları...
» Narnia'nın Yaratılışı ve Coğrafyası